gnome-shell-extension-radio 1.6 - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: List of Channels
tr: Kanal Listesi

en: Manage your radio stations
tr: Radyo istasyonlarınızı yönetin

en: Cancel
tr: İptal

en: Delete
tr: Sil

en: Play
tr: Oynat

en: Channel Name
tr: Kanal Adı

en: Stream Address
tr: Akış Adresi

en: Add
tr: Ekle
