gnome-shell-extension-radio 1.6 - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Show title notifications
pl: Pokazuj powiadomienia

en: Enable Play/Stop Media Keys
pl: Pokazuj przyciski Odtwarzaj/Zatrzymaj

en: List of Channels
pl: Lista stacji

en: Manage your radio stations
pl: Zarządzanie stacjami radiowymi

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Channel Name
pl: Nazwa stacji

en: Stream Address
pl: Adres strumienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Search
pl: Szukaj

en: No radio station found!
pl: Nie znaleziono stacji!

en: Server returned status code
pl: Serwer zwrócił kod statusu

en: Search input was empty!
pl: Nie podano nazwy stacji!
