gnome-shell-extension-radio 1.6 - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Show title notifications
hu: Címértesítések megjelenítése

en: Enable Play/Stop Media Keys
hu: Lejátszás/leállítás médiabillentyűk engedélyezése

en: List of Channels
hu: Csatornák listája

en: Manage your radio stations
hu: Rádióállomások kezelése

en: Cancel
hu: Mégse

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Play
hu: Lejátszás

en: Channel Name
hu: Csatorna neve

en: Stream Address
hu: Adatfolyam címe

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Browse
hu: Tallózás

en: Search
hu: Keresés

en: No radio station found!
hu: Nem található rádióállomás!

en: Server returned status code
hu: A kiszolgáló által visszaadott állapotkód

en: Search input was empty!
hu: A keresési bemenet üres volt!
