gnome-shell-extension-radio 1.6 - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Show title notifications
da: Vis notifikationer

en: Show title notification in the panel
da: Vis notifikationer i panelet

en: Enable Play/Stop Media Keys
da: Aktiver multimedieknapper

en: List of Channels
da: Kanalliste

en: Manage your radio stations
da: Redigér dine radiostationer

en: Cancel
da: Annullér

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Play
da: Afspil

en: Channel Name
da: Kanalnavn

en: Stream Address
da: Streamadresse

en: Charset (optional)
da: Tegnsæt (valgfrit)

en: Add
da: Tilføj

en: Browse
da: Gennemse

en: Search
da: Søg

en: No radio station found!
da: Ingen radiostationer fundet!

en: Server returned status code
da: Serveren returnerede statuskode

en: Search input was empty!
da: Søgeparameter var tom!
