gnome-shell-extension-radio 1.6 - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Show title notifications
bg: Показване на известия

en: Enable Play/Stop Media Keys
bg: Включване на мултимедийни бутони

en: List of Channels
bg: Списък на радиостанции

en: Manage your radio stations
bg: Управление на радиостанции

en: Cancel
bg: Отмени

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактиране

en: Play
bg: Възпроизвеждане

en: Channel Name
bg: Име на радиостанция

en: Stream Address
bg: Адрес поток

en: Add
bg: Добавяне

en: Search
bg: Търсене

en: No radio station found!
bg: Няма намерена радиостанция!

en: Server returned status code
bg: Сървърът е върнал код на състоянието

en: Search input was empty!
bg: Празна заявка за търсене!
