Global Application Menu 0.1-Beta - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Gnome Global Application Menu
hr: Gnome Globalni izbornik aplikacija

en: You need restart your computer, to active the unity-gtk-module
hr: Trebate ponovno pokrenuti vaše računalo, kako bi aktivirali unity-gtk-module

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->max-app-name- size->description
en: Maximum size of the application name:
hr: Najveća veličina naziva aplikacija:

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->max-app-name-size->tooltip
en: Set the maximum size of the application name.
hr: Postavite najveću veličinu naziva aplikacija.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->max-app-name-size->units
en: characters
hr: znakova

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->head-submenu->description
en: Submenu
hr: Podizbornik

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-item-icon->description
en: Show icons in the menu items
hr: Prikaži ikone u stavkama izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-item-icon->tooltip
en: Select if you want to show icons in the menu items.
hr: Odaberite ako želite prikazati ikone u stavkama izbornika.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->align-menu- launcher->description
en: Align all menus with his launcher
hr: Poravnaj sve izbornike s njihovim pokretačima

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->align-menu-launcher->tooltip
en: Select if you want to align all menus with his launcher.
hr: Odaberite ako želite poravnati sve izbornike s njihovim pokretačima.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->description
en: Effect on opening and closing:
hr: Efekti pri otvaranju i zatvaranju:

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->tooltip
en: Select the effect on the menu opening and closing.
hr: Odaberite efekt pri otvaranju i zatvaranju izbornika.

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: None
hr: Nijedan

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: Dispel
hr: Rasprši

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: Hide Horizontal
hr: Sakrij vodoravno

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: Hide Vertical
hr: Sakrij okomito

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: Scale
hr: Razvuci

note: configurableMenu@lestcape->settings-schema.json->effect->options
en: Windows
hr: Prozori

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->effect-time->description
en: Duration of effect:
hr: Trajanje efekta:

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->effect-time->tooltip
en: The time on seconds to perform the effect(More time is slower).
hr: Vrijeme trajanja efekta u sekundama (manje vrijeme je sporije).

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->automatic-active- mainmenu->description
en: Automatically activate the main menu
hr: Automatski aktiviraj glavni izbornik

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->automatic-active- mainmenu->tooltip
en: Select if you want to automatically activate the main menu.
hr: Odaberite ako želite automatski aktivirati glavni izbornik.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->activate-on-hover->description
en: Open the menu when I move my mouse over it
hr: Otvori izbornik kada se pomakne miš iznad izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->activate-on-hover->tooltip
en: Enable opening the menu when the mouse enters the applet
hr: Omogućuje otvaranje izbornika kada miš dođe na aplet

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->desaturate-app- icon->description
en: Desaturate the application icon
hr: Crno-bijela ikona aplikacije

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->desaturate-app-icon->tooltip
en: Select if you want to desaturate the application icon
hr: Odaberite ako želite crno-bijelu ikonu aplikacije

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->open-active- submenu->description
en: Automatically open the submenu
hr: Automatski otvori podizbornik

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->open-active-submenu->tooltip
en: Select if you want to automatically open the submenu when the mouse is inside of the launcher.
hr: Odaberite ako želite automatski otvoriti podizbornik kada je pokazivač miša unutar pokretača.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->close-active- submenu->description
en: Automatically close the submenu
hr: Automatski zatvori podizbornik

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->close-active-submenu->tooltip
en: Select if you want to automatically close the submenu when the mouse is out of the launcher.
hr: Odaberite ako želite automatski zatvoriti podizbornik kada je pokazivač miša izvan pokretača.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-app-name->description
en: Show the application name in the panel
hr: Prikaži naziv aplikacije na panelu

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-app-name->tooltip
en: Select if you want to show the application name in the panel.
hr: Odaberite ako želite prikazati naziv aplikacije na panelu.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->head-mainmenu->description
en: Main menu
hr: Glavni izbornik

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->display-in-panel->description
en: Display the main menu in the panel
hr: Prikaži glavni izbornik na panelu

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->display-in-panel->tooltip
en: Select if you want to display the main menu in the panel.
hr: Odaberite ako želite prikazati glavni izbornik na panelu.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->head-menuitem->description
en: Menu items
hr: Stavke izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->head-application->description
en: Applications
hr: Aplikacije

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-boxpointer->description
en: Show the boxpointers
hr: Prikaži smjernicu izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-boxpointer->tooltip
en: Select if you want to show the boxpointer of all floating menus.
hr: Odaberite ako želite prikazati smjernice izbornika.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-app-icon->description
en: Show the application icon in the panel
hr: Prikaži ikonu aplikacije na panelu

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->show-app-icon->tooltip
en: Select if you want to show the application icon in the panel.
hr: Odaberite ako želite prikazati ikonu aplikacije na panelu.

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->desaturate-item-icon->description
en: Desaturate icons in the menu items
hr: Crno-bijele ikone u stavkama izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->settings-schema.json->desaturate-item-icon->tooltip
en: Select if you want to desaturate icons in the menu items.
hr: Odaberite ako želite crno-bijele ikone u stavkama izbornika

note: globalAppMenu@lestcape->metadata.json->description
en: Adds global application menu support to Cinnamon
hr: Omogućuje globalni izbornik aplikacija u Cinnamonu
