gnome-shell-extension-caffeine - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú zakázané

en: Auto suspend and screensaver enabled
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú povolené

en: Show Caffeine in top panel
sk: Zobraziť Caffeine v hornej lište

en: Enable when a fullscreen application is running
sk: Povoliť, keď je spustená aplikácia v režime na celú obrazovku

en: Enable notifications
sk: Povoliť oznámenia

en: Applications which enable Caffeine automatically
sk: Aplikácie, ktoré automaticky povolia Caffeine

en: Add application
sk: Pridať aplikáciu

en: Create new matching rule
sk: Vytvorenie nového pravidla

en: Add
sk: Pridať
