gnome-shell-extension-caffeine - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
pl: Automatycze wstrzymywanie i wygaszacz ekranu wyłączone

en: Auto suspend and screensaver enabled
pl: Automatyczne wstrzymywanie i wygaszacz ekranu włączone

en: Show Caffeine in top panel
pl: Pokazuj Caffeine w górnym panelu

en: Enable when a fullscreen application is running
pl: Włącz kiedy aplikacja jest uruchomiona w trybie pełnoekranowym

en: Enable notifications
pl: Włącz notyfikacje

en: Applications which enable Caffeine automatically
pl: Aplikacje, które aktywują Caffeine automatycznie

en: Add application
pl: Dodaj aplikację

en: Create new matching rule
pl: Stwórz nową regułę dopasowania

en: Add
pl: Dodaj
