gnome-shell-extension-caffeine - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
ja: 自動サスペンドを無効にしました

en: Auto suspend and screensaver enabled
ja: 自動サスペンドを有効にしました

en: Show Caffeine in top panel
ja: Caffeine をトップバーに表示する

en: Enable when a fullscreen application is running
ja: フルスクリーンアプリケーション実行時に有効にする

en: Restore state across reboots
ja: 再起動後も状態を維持する

en: Enable notifications
ja: 通知を有効にする

en: Applications which enable Caffeine automatically
ja: Caffeine を自動的に有効にするアプリケーション

en: Add application
ja: アプリケーションを追加

en: Create new matching rule
ja: 新規ルール

en: Add
ja: 追加

en: Application list
ja: アプリケーションリスト

en: Show the indicator on the top panel
ja: Caffeine をトップバーに表示する

en: Show notifications
ja: 通知を有効にする
