axeMenu 0.8.2 - en to el_GR translation catalogue (62 entries)

en: Applications
el_GR: Εφαρμογές

en: Favorites
el_GR: Αγαπημένα

en: All applications
el_GR: Όλες οι εφαρμογές

en: Type to search...
el_GR: Πληκτρολογήστε για αναζήτηση ...

en: Menu
el_GR: Μενού

en: Places
el_GR: Τοποθεσίες

en: System
el_GR: Σύστημα

en: Power Off
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Logout
el_GR: Αποσύνδεση

en: Restart Shell
el_GR: Επανεκκίνηση του Shell

en: Computer
el_GR: Υπολογιστής

en: Network
el_GR: Δίκτυο

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Bookmarks
el_GR: Σελιδοδείκτες

en: Home Folder
el_GR: Αρχικός φάκελος

en: Desktop
el_GR: Επιφάνεια εργασίας

en: AxeMenu settings
el_GR: Ρυθμίσεις AxeMenu

en: Start with favorites
el_GR: Έναρξη με τα αγαπημένα

en: Display Activites button
el_GR: Εμφάνιση πλήκτρου ενεργειών

en: Display Places section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας τοποθεσιών

en: Display Bookmarks section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας σελιδοδεικτών

en: Display System section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας συστήματος

en: Display Shutdown section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας τερματισμού

en: Favorites has label
el_GR: Τα αγαπημένα έχουν ετικέτα

en: Favorites columns count
el_GR: Υπολογισμός στηλών αγαπημένων

en: Favorites icons size (px)
el_GR: Μέγεθος εικονιδίων αγαπημένων (px)

en: Max bookmarks count (zero for show all)
el_GR: Μέγιστος υπολογισμός σελιδοδεικτών (μηδέν για εμφάνιση όλων)

en: Category icons size (px)
el_GR: Μέγεθος εικονιδίων κατηγορίας (px)

en: Left pane icons size (px)
el_GR: Μέγεθος εικονίδιων αριστερού τμήματος παραθύρου (px)

en: Applications icons size (px)
el_GR: Μέγεθος εικονιδίων εφαρμογών (px)

en: Main box width (px)
el_GR: Αρχικό πλάτος πλαισίου (px)

en: Left pane width (px)
el_GR: Πλάτος αριστερού τμήματος παραθύρου (px)

en: Categories box width (px)
el_GR: Πλάτος πλαισίου κατηγοριών (px)

en: System Applications (Left pane)
el_GR: Εφαρμογές συστήματος (αριστερό τμήμα παραθύρου)

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: Button label
el_GR: Ετικέτα πλήκτρου

en: Activites button rightmost
el_GR: Ενέργειες δεξιότερου πλήκτρου

en: "Menu" button with icon
el_GR: Πλήκτρο "Μενού" με εικονίδιο

en: Yes
el_GR: Ναι

en: No
el_GR: Όχι

en: Remove "%s" from favorites?
el_GR: Αφαίρεση "%s" από τα αγαπημένα;

en: Add "%s" to favorites?
el_GR: Προσθήκη "%s" στα αγαπημένα;

en: Apply
el_GR: Εφαρμογή

en: Main
el_GR: Αρχικό

en: Left pane
el_GR: Αριστερό τμήμα παραθύρου

en: Right pane
el_GR: Δεξιό τμήμα παραθύρου

en: About
el_GR: Περί

en: Icon name
el_GR: Όνομα εικονιδίου

en: Additionally
el_GR: Επιπρόσθετα

en: Width of search entry (px)
el_GR: Πλάτος θέσης αναζήτησης (px)

en: Display Search button
el_GR: Εμφάνιση πλήκτρου αναζήτησης

en: Recent documents
el_GR: Πρόσφατα έγγραφα

en: Fixed height of menu
el_GR: Σταθερό ύψος του μενού

en: Select Category by click
el_GR: Επιλογή κατηγορίας με κλικ

en: Display bottom pane
el_GR: Εμφάνιση κάτω τμήματος παραθύρου

en: Categories box has scroll
el_GR: Πλαίσιο κατηγοριών με κύλιση

en: Display Left pane
el_GR: Εμφάνιση αριστερού τμήματος παραθύρου

en: Search tool
el_GR: Εργαλείο αναζήτησης

en: Reset to default
el_GR: Επαναφορά προεπιλογών

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Main icons size (px)
el_GR: Αρχικό μέγεθος εικονιδίων (px)
