axeMenu 0.7.9 - en to cz translation catalogue (62 entries)

en: Applications
cz: Aplikace

en: Favorites
cz: Oblíbené

en: All applications
cz: Všechny aplikace

en: Type to search...
cz: Hledat...

en: Places
cz: Místa

en: System
cz: Systém

en: Power Off
cz: Vypnout

en: Logout
cz: Odhlásit

en: Restart Shell
cz: Restartovat Shell

en: Computer
cz: Počítač

en: Network
cz: Síť

en: Search
cz: Hledat

en: Bookmarks
cz: Záložky

en: Home Folder
cz: Domovský adresář

en: Desktop
cz: Plocha

en: AxeMenu settings
cz: Nastavení AxeMenu

en: Start with favorites
cz: Start s oblíbenými

en: Display Activites button
cz: Zobrazit tlačítko Activites

en: Display Places section
cz: Zobrazit sekci Místa

en: Display Bookmarks section
cz: Zobrazit sekci Záložky

en: Display System section
cz: Zobrazít sekci Systém

en: Display Shutdown section
cz: Zobrazít sekci Vypnout

en: Favorites has label
cz: Oblíbené mají titulek

en: Favorites columns count
cz: Počet oblíbených

en: Favorites icons size (px)
cz: Velikost oblíbených ikon (px)

en: Max bookmarks count (zero for show all)
cz: Maximální počet záložek (0 zobrazí všechny)

en: Category icons size (px)
cz: Velikost ikon kategorií (px)

en: Left pane icons size (px)
cz: Velikost ikon levého panelu (px)

en: Applications icons size (px)
cz: Velikost ikon aplikací (px)

en: Main box width (px)
cz: Šířka hlavního boxu (px)

en: Left pane width (px)
cz: Šířka levého panelu (px)

en: Categories box width (px)
cz: Šířka boxu kategorií (px)

en: System Applications (Left pane)
cz: Systémové aplikace (levý panel)

en: Save
cz: Uložit

en: Cancel
cz: Zrušit

en: Button label
cz: Titulek tlačítka

en: "Menu" button with icon
cz: "Menu" tlačítko s ikonou

en: Yes
cz: Ano

en: No
cz: Ne

en: Remove "%s" from favorites?
cz: Odstranit "%s" z oblíbených?

en: Add "%s" to favorites?
cz: Přidat "%s" do oblíbených?

en: Apply
cz: Použít

en: Main
cz: Hlavní

en: Left pane
cz: Levý panel

en: Right pane
cz: Pravý panel

en: About
cz: O programu

en: Hot corner
cz: Aktivní roh

en: Icon name
cz: Jméno ikony

en: Additionally
cz: Navíc

en: Width of search entry (px)
cz: Šířka hledané položky

en: Display Search button
cz: Zobrazit tlačítko Hledat

en: Recent documents
cz: Nedávné dokumenty

en: Fixed height of menu
cz: Pevná výška menu

en: AxeMenu in Hot corner
cz: AxeMenu v Aktivním rohu

en: Select Category by click
cz: Vybrat kategorii kliknutím

en: Display bottom pane
cz: Zobrazit spodní panel

en: Categories box has scroll
cz: Box s kategoriemi lze rolovat

en: Display Left pane
cz: Zobrazit levý panel

en: Search tool
cz: Vyhledávání

en: Reset to default
cz: Obnovit výchozí

en: Reset
cz: Obnovit

en: Main icons size (px)
cz: Velikost hlavních ikon (px)
