Shutdown Timer GNOME Shell Extension - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: System will shutdown in
ru: Система будет выключена через

en: minutes
ru: мин.

en: Shutdown Timer stopped
ru: Таймер выключения остановлен

en: Shutdown Timer
ru: Таймер выключения

en: min till shutdown
ru: мин. осталось до выключения
