Shutdown Timer GNOME Shell Extension - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: System will shutdown in
pt: O sistema se desligará em

en: minutes
pt: minutos.

en: Shutdown Timer stopped
pt: Temporizador desativado.

en: Shutdown Timer
pt: Temporizador de desligamento.

en: Settings
pt: Configurações

en: Maximum timer value (in minutes)
pt: Valor máximo do temporizador (em minutos)

en: min till shutdown
pt: minutos até o desligamento.
