Shutdown Timer GNOME Shell Extension - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: System will shutdown in
cs: Bude vypnuto za

en: minutes
cs: minut.

en: Shutdown Timer stopped
cs: Odpočítávání k vypnutí zastaveno

en: Shutdown Timer
cs: Odpočet k vypnutí

en: Settings
cs: Možnosti

en: Maximum timer value (in minutes)
cs: Nejvýše minut do vypnutí

en: Slider position (in % from 0 to 100)
cs: Výchozí poloha posuvníku (v %)

en: Root mode (uses 'pkexec shutdown' command,
    no interruption of timer, but needs root password)
cs: Režim správce (použije 'pkexec shutdown',
    odpočet nepůjde snadno přerušit, vyžaduje heslo root)

en: min till shutdown
cs: minut do vypnutí
